Środki Ochrony Roślin OCHRONY ROŚLIN

ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN

Sektor rolniczy należy do najważniejszych gałęzi gospodarki. Jednym z filarów uprawy roślin jest ich skuteczna ochrona. Mając na uwadze bezpieczeństwo i wysoką jakość plonów, oferujemy tylko produkty sprawdzonych producentów.
Do oferowanych przez nas środków ochrony roślin należą herbicydy, fungicydy, insektycydy, środki do zwalczania szkodników magazynowych, regulatory wzrostu, desykanty oraz zaprawy nasienne.
img_5.png

JESTEŚMY DYSTRYBUTOREM

bg_1.png
sumi_agro_partner_afidecor_2.jpg

SUMI AGRO POLAND

Firma Sumi Agro należy do japońskiego koncernu SUMITOMO CORPORATION, jednej z najstarszych i największych spółek na świecie. Korzenie SUMITOMO sięgają lat 20. XVII wieku, a jej założycielem był Masatomo Sumitomo, który w Kioto otworzył sklep z lekami i książkami. Masatomo był autorem dokumentu opisującego zasady prowadzenia przedsiębiorstwa handlowego. Dokument ten stworzył podwaliny międzynarodowego koncernu Sumitomo Corporation działającego obecnie w różnych branżach, takich jak przemysł wydobywczy, produkcja chemiczna, czy transport poprzez 700 spółek na całym świecie. Ważną pozycję zajmują w nim firmy związane z rolnictwem, wśród nich Sumi Agro.

więcej

decor-el_1.jpg
synthos_Agro_partner_afidecor.jpg

SYNTHOS AGRO

Synthos AGRO Sp. z o.o. jest częścią Grupy Synthos SA. Firma jest wiodącym producentem środków ochrony roślin dla sektorów: sadowniczego, rolniczego i warzywnego. Nasze produkty zapewniają pełną ochronę upraw, dbając o najwyższą jakość plonów.

więcej

AUTORYZOWANY PUNKT SPRZEDAŻY

Adama.jpg
afidecor_autoryzowany_dystrybutor_barclay.png
afidecor_autoryzowany_dystrybutor_innvigo.png
afidecorautoryzowany_dystrybutor_bayer.jpg
afidecorautoryzowany_dystrybutor_nufarm.jpg
afidecorautoryzowany_dystrybutor_sharda.jpg
afidekor_autoryzowany_dystrybutor_corteva.jpg
afidekor_autoryzowany_dystrybutor_generiks.jpg
afidekor_autoryzowany_dystrybutor_helm.jpg
afidekor_autoryzowany_dystrybutor_syngenta.jpg
afidekor_autoryzowany_dystrybutor_upl_open_ag.jpg
BCP-Long.png
fmc_agriculturalsolutions_logo.png
afidecor_autoryzowany_dystrybutor_basf.jpg
afidecor_autoryzowany_dystrybutor_ciech_sarzyna.jpg

ZADZWOŃ DO NAS

Jeżeli masz pytania, bądź potrzebujesz wsparcia w doborze środków ochrony roślin, nawozów czy materiałów siewnych - Zapraszamy do kontaktu

55 275 60 74