O nas HISTORII

OD CZEGO SIĘ ZACZĘŁO

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku od 2010 roku. Przygodę z sektorem rolniczym rozpoczęliśmy od hurtowej sprzedaży środków higieny sanitarnej ale obecnie specjalizujemy w doradztwie i sprzedaży środków ochrony roślin oraz nawozów dolistnych. W 2012 roku otworzyliśmy punkt handlowy w Kisielicach, w którym prowadzimy zarówno sprzedaż detaliczną jak i hurtową. Mając na uwadze potrzeby rynku rolniczego stawiamy tylko na sprawdzone marki i jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży liczących się koncernów chemicznych.
W roku 2017 rozpoczęła się rozbudowa firmy, które zakończyła w roku 2019 otwarciem nowoczesnego obiektu biurowo-handlowo-magazynowego, spełniającego najwyższe standardy obsługi klienta. Od tego momentu notujemy wzrost sprzedaży a firma staję się wiodącą w regionie w obsłudze gospodarstw rolnych, dzięki wykwalifikowanej kadrze doradców agro-technicznych. W roku 2019 otwieramy kolejny punkt handlowy w miejscowości Wąbrzeźno.

A POTEM BYŁO JESZCZE LEPIEJ

W swojej historii otrzymaliśmy sporo nagród i wyróżnień, w tym za największy wzrost sprzedaży preparatów Syngenta w Polsce w roku 2014 oraz największą sprzedaż produktów Ciech Sarzyna w całej Polsce w latach 2016-2018. Poza tym firma posiada od wielu lat ważny certyfikat „Rzetelna Firma”.
Pod koniec 2020 roku Afidecor uzyskuje status dystrybutora japońskiej firmy SUMI AGRO POLAND Sp. z o.o. oraz polskiej SYNTHOS AGRO Sp. z o.o. w dziale rolniczym i zakres działania rozszerza o współpracę z siecią sklepów, hurtowni oraz gospodarstw rolnych w całej Polsce. Dodatkowo od lat jesteśmy dystrybutorem wielu firm z sektora ogrodniczego takich jak: SUMIN, BEST-PEST, SBM LIFE SCIENCE i TARGET.
W roku 2021 firma Afidecor wprowadza na rynek własną markę nawozów dolistnych AFIPLON Professional, które są produkowane w Polsce z zakładach EKOPLON Sp. z o.o..
Tym samym rozpoczynamy sprzedaż własnej marki produktów, którą w następnych latach chcemy poszerzyć o kolejne środki ochrony roślin oraz innowacyjne rozwiązania ekologiczne jakimi są bakterie. Oprócz działalności rolniczej jesteśmy związani z sektorem farmaceutycznym. Od 2015 prowadzimy sprzedaż leków i wyrobów farmaceutycznych w punkcie aptecznym w Krotoszynach/Bielicach.
W swojej działalności wspieramy również sportowców. Od sezonu 2016 jesteśmy jednym ze sponsorów utalentowanego polskiego żużlowca, Pawła Przedpełskiego, na codzień zawodnika drużyny APATOR Toruń, który rywalizuje na arenie międzynarodowej i zdobywa medale dla polskiego speedway. Dodatkowo lokalnie wspieramy rozwój piłki nożnej jako sponsor miejscowej drużyny Olimpia oraz zawodowej ligi futsalu.

 

Nasza Linia CZASU

2010

Rozpoczęcie działalności

2012

Otwarcie sklepu w Kisielicach

2015

Punkt Apteczny Krotoszyny

otwarcie Punktu Aptecznego Krotoszyny

2017

Rozpoczęcie budowy

Start budowy nowej siedziby przy ul. Kolejowej 4a

2020

Nowy punkt sprzedaży

Otworzyliśmy nowy punkt sprzedaży w Wąbrzeźnie

NASZ DREAM TEAM

A to nasza niezawodna załoga, zespół świetnych specjalistów, a przede wszystkim wspaniałych ludzi bez, których nie byłoby AFIDECOR.

5-3.jpg
Arkadiusz Gwiazda
Sprzedaż Hurtowa
5-3.jpg
Piotr Olszewski
Gospodarstwa Rolne
5-3.jpg
Daniel Kokłowski
Atr Ogrodnicze
5-3.jpg
Andrzej Puchawski
Gospodarstwa Rolne

PUNKTY HANDLOWE

5-3.jpg
Bartosz Zakrzewski
Kisielice
afidecor_pracownik_kobieta.jpg
Agnieszka Sadza
Kisielice
5-3.jpg
Piotr Szczygielski
Wąbrzeźno
afidecor_pracownik_kobieta.jpg
Regina Grzybowska
Apteka Krotoszyny

BIURO I MAGAZYN

afidecor_pracownik_kobieta.jpg
Magda Żak
Księgowość
5-3.jpg
Grzegorz Fotek
Faktury
afidecor_pracownik_kobieta.jpg
Magdalena Flaszyńska
Płatności
5-3.jpg
Sylwester Ciepliński
Magazyn
5-3.jpg
Marian Brzeziński
Dostawy

NASI PARTNERZY

su_logo-1.jpg
rzep07-rapol-1.jpg
rzep03-hrstrzelce-1.jpg
mhr-logo-rgb-web-1.jpg
kuk04-limagrain-1.jpg
kuk03-kws-1.jpg
biopon-logo-1.png
bros_logo-1.gif
introFlorovitAgroLogo-agro-1.png
introFlorovitLogo3-1.png
logo-best-1.jpg
logo-aq-1.png
Protect-Home-2-1.jpg
dekalb-1.jpg
sumi_agro_partner_afidecor-1.jpg
Anwil-logo-2018_logo-podstawowe_2_5ea97393a1890755b13cae2f99f6d149-1.jpg
19siarkopol-1.jpg
16nordkalk-1.jpg
12intermag-1.jpg
10grupa-inco-1.jpg
09grupa-azoty-1.jpg
07ekoplon-1.jpg

ZADZWOŃ DO NAS

Jeżeli masz pytania, bądź potrzebujesz wsparcia w doborze środków ochrony roślin, nawozów czy materiałów siewnych - Zapraszamy do kontaktu

55 275 60 74