Nawozy Mineralne i Wapniowe MINERALNE I WAPNIOWE

NAWOZY MINERALNE I WAPNIOWE

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment dostępnych na rynku
wieloskładnikowych nawozów mineralnych producentów krajowych i zagranicznych zawierających azot, fosfor i potas. Stosowane są one w celu zapewnienia odpowiedniego wzrostu i rozwoju roślin, zwiększenia i poprawy jakości plonu. Natomiast nawozy wapniowe i wapniowo-magnezowe poprawiają odczyn Ph gleby, przeciwdziałając zakwaszaniu.
afidecor_nawozy_dolistne_kukurydza_p2_2.jpg
bg_1.png
afidecor_nawozy_mineralne_i_wapniowe_anwil.jpg

ANWIL

Należymy do grona największych i najbardziej nowoczesnych przedsiębiorstw chemicznych w Polsce. Odgrywamy istotną rolę w Wielkiej Syntezie Chemicznej. Od pół wieku – korzenie naszej działalności sięgają 1966 roku - jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie kujawsko-pomorskim. Przynależność do Grupy Kapitałowej PKN ORLEN S.A. zapewnia nam stabilność finansową, a współpraca z innymi spółkami Grupy - liczne efekty synergii.

więcej

decor-el_1.jpg
afidecor_nawozy_mineralne_i_wapniowe_grupa_azoty.jpg

Grupa AZOTY

Grupa Azoty będzie wdrażać nowoczesne i kompleksowe rozwiązania w branży chemicznej

więcej

bg_1.png
afidecor_nawozy_mineralne_i_wapniowe_grupa_inco.jpg

Grupa INCO

GRUPA INCO S.A to znany producent chemii gospodarczej, nawozów ogrodniczych. GRUPA INCO S.A. działa na polskim rynku od 1947 roku. Spółka reprezentuje wyłącznie rodzimy kapitał prywatny. We wszystkich swoich zakładach, zlokalizowanych na terenie całego kraju, zatrudnia ponad 800 osób.

więcej

bg_1.png
afidecor_nawozy_mineralne_i_wapniowe_Nordkalk.jpg

NORDKALK

Wapno jest jedną z głównych części procesu prowadzenia zrównoważonego rolnictwa, zarówno w odniesieniu do hodowli, jak i upraw.

więcej

bg_1.png
afidecor_nawozy_mineralne_i_wapniowe_Siarkopol_Tarnobrzeg.jpg

Siarkopol Tarnobrzeg

ZAKŁADY CHEMICZNE „Siarkopol” TARNOBRZEG Sp. z o.o. są firmą specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości nawozów rolniczych, ogrodniczych oraz siarki konfekcjonowanej.

więcej

ZADZWOŃ DO NAS

Jeżeli masz pytania, bądź potrzebujesz wsparcia w doborze środków ochrony roślin, nawozów czy materiałów siewnych - Zapraszamy do kontaktu

55 275 60 74