Nawozy Dolistne DOLISTNE

NAWOZY DOLISTNE AFI-PLON PROFFESIONAL

Odpowiednie nawożenie upraw jest kluczowym zabiegiem wpływającym na wzrost plonu.
Makro – i mikroelementy zawarte w oferowanych nawozach dolistnych marki AFI-PLON Professional kompleksowo dokarmiają rośliny, dostarczają uprawom składników pokarmowych w okresie niedoborów oraz w sytuacji, gdy pobór mikroelementów z gleby jest utrudniony. Taki zabieg gwarantuje najwyższe plony, a przy tym jest całkowicie bezpieczny dla środowiska.
afidecor_nawozy_dolistne_kukurydza_p2_2.jpg

Nasze doradztwo w zakresie nawożenia skupia się na optymalizacji dawkowania makro- i mikroelementów. Kompleksowy program nawożenia przedstawiamy poniżej:

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIECIE PAŃSTWO NAZWOZY DOLISTNE NASTĘPUJĄCYCH FIRM:

bg_1.png
afidecor_nawozy_dolistne_Intermag.jpg

INTERMAG

INTERMAG to firma założona w Polsce w 1988r. Od początku swojej działalności specjalizuje się w rozwoju i produkcji nowoczesnych preparatów dla rolnictwa. Aktualnie firma zaliczana jest do największych producentów nawozów i biostymulatorów oraz aktywnie działa w branży produktów prozdrowotnych dla zwierząt. INTERMAG rozwija działalność w Europie, Azji, Afryce, Ameryce Północnej i Południowej

więcej

decor-el_1.jpg
afidecor_nawozy_dolistne_ektoplon.jpg

EKTOPLON

EKOPLON to wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie produkcji środków żywienia zwierząt hodowlanych oraz nawozów dolistnych.

więcej

bg_1.png
afidecor_nawozy_dolistne_florovit_agro.jpg

FLOROVIT AGRO

Przygotowane specjalnie z myślą o rolnikach, sadownikach i ogrodnikach. Szeroka gama nawozów mikroelementarnych oraz wieloskładnikowych. Stosowanie nawozów Florovit Agro gwarantuje: szybkie działanie, możliwość łączenia stosowanych nawozów oraz mieszania ich ze środkami ochrony roślin.

więcej

ZADZWOŃ DO NAS

Jeżeli masz pytania, bądź potrzebujesz wsparcia w doborze środków ochrony roślin, nawozów czy materiałów siewnych - Zapraszamy do kontaktu

55 275 60 74